Субота, 15 Травня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Голова та деякі судді ОАСК організували винесення завідомо неправосудних судових рішен

Вони втрутились у діяльність судових органів з метою створення штучних перешкод у роботі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Про це повідомляється на сайті НАБУ.

За даними НАБУ, мета цих дій — уникнення обов’язкового кваліфікаційного оцінювання, встановленого законом для служителів Феміди.

В оприлюднених НАБУ аудіозаписах фігурують люди з голосами, схожими на голоси голови Окружного адмінсуду столиці Павла Вовка, його заступника Євгена Аблова, а також “суддя Огурцов”, “суддя Санін”, “суддя Арсірій”, “адвокат Кротюк”, “суддя Погрібніченко” та деякі інші особи.

У розмовах, зокрема, вони нібито обговорюють, як провести зміни складу ВККС, щоб забезпечити можливість уникнення кваліфікаційного оцінювання.

У НАБУ проінформували, що під час досудового розслідування зафіксовано випадки організації можливого впливу на “суддів КСУ щодо рішень про незаконне збагачення та люстрацію”, “продавлення” необхідних законопроектів у ВРУ”, “прийняття рішень суддями Апеляційного суду”, “розслідування ДБР” через керівництво цього органу”, а також зафіксовано розмови керівництва окружного адмінсуду Києва про нібито “служіння колишній владі і зміну політичного курсу”, інформацію про “вплив чиновника часів Януковича на зміну в керівництві органів судової влади і призначення контрольованих осіб”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.