П’ятниця, 10 Квітня, 2020
Політика

Огризко заявив, що тиждень освітнього інтенсиву у Трускавці для майбутніх нардепів це замало

За словами колишнього міністра закордонних справ Володимира Огризка, за тиждень неможливо нічому навчитися. Тим паче, якщо у людини немає жодного бекграунду.

Про це повідомив Володимир Огризко.

“Ввести бодай у курс справи й пояснити, що парламент – це не майданчик для шоу якихось і анекдотів, можна. Можна сказати, що тут пишуть закони. А от навчити їх писати, коли у людини немає жодного бекграунду, я думаю, що не можна”, – заявив колишній міністр.

Крім того, Огризко висловив думку, що закони вірогідно писатимуть люди з Офісу президента, які мають відповідні знання та компетенції.

“І, власне, я так думаю, вони не писатимуть ці закони. Це на себе візьмуть все-таки ті люди, які в адміністрації чи як це тепер називається, в Офісі президента, які мають відповідні знання, відповідні компетенції. Ну, і передаватимуть в парламент для того, щоб під аплодисменти, як це можна назвати, отримувати потрібний результат”.

Огризко наголосив, що для написання кваліфікованого закону навіть не вистачить тижневого інтенсиву щомісяця, якщо людина має, наприклад, середню технічну освіту.

“Бо, повірте, для того, щоб написати кваліфікований, потрібний державі закон треба мати знання. Якщо їх немає, навіть, якщо ви будете щомісяця проводити по одному тижню інтенсиву, ви не навчите людину у якої технічна середня освіта, писати закони, які стосуються ключових напрямків діяльності”, – резюмував Огризко.

Залишити відповідь

seven − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.