П’ятниця, 10 Липня, 2020
Суспільство

У Зеленського так і не домовилися з ветеранами про заходи до Дня Незалежності

Офіс президента вирішив не проводити військовий парад до Дня Незалежності через його дороговизну. Але з ветеранськими та волонтерськими організаціями це не узгоджувалося.

Про це повідомляє ВВС.

Організатори неофіційного “Маршу захисників України”, який також заплановано на ранок 24 серпня в центрі Києва, кажуть, що команда президента не узгодила з ними свій план, хоча вони зустрічалися з заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком і домовлялися розвести у часі заходи.

“Ніхто нічого не узгоджував!”, – написав у Facebook один з організаторів “Маршу” Павло Білоус.

“Ніяких офіційних обговорень з оргкомітетом “Маршу захисників” не було. Нам просто “призначили” час не спитавши”, – повідомив інший член оргкомітету Андрій Медведько.

Оргкомітет проведе у понеділок прес-конференцію, на якій розкаже про власні плани.

Раніше вони планували пройти Хрещатиком близько 9:00 ранку.

“Перша “коробочка” – родини загиблих. Друга – важкопоранені ветерани, ампутанти. Далі – решта ветеранів”, – розповідав один з учасників оргкомітету Євген Дикий.

В оргкомітеті також наголошують, що їхній захід – неполітичний та пройде без будь-якої партійної символіки.

“Маршу захисників України” став реакцією на те, що Володимир Зеленський вирішив уперше за п’ять років не проводити військовий парад до Дня Незалежності. Таке рішення він пояснив надто високою вартістю організації параду.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.