Четвер, 4 Червня, 2020
Політика

Словаччина підтримує позицію України про Nord Stream 2

В Україні потрібно мінімізувати пострадянський вплив на енергетику, тому пріоритет уряду на наступні декілька років — створити конкуренцію на ринку енергетики

Про це заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час зустрічі з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою, яка перебуває в Україні з офіційним візитом, повідомляє Урядовий портал.

«Будемо раді, якщо частиною цього та інших українських ринків будуть і словацькі компанії. Адже Словаччина — наш добрий сусід, з якою у нас є спільна історія», — зазначив Гончарук.

У свою чергу Президент Словацької Республіки наголосила, що її країна підтримує Україну на міжнародній арені.

«Словаччина підтримує позицію, яку займає Україна щодо «Північного Потоку-2», Російської Федерації, а також наміри України щодо вступу до Європейського Союзу та НАТО», — наголосила пані Чапутова.

Прем’єр-міністр зазначив, що уряд починає впровадження низки важливих реформ. У планах – відновити інфраструктуру країни, реформувати залізницю та змінити правила використання внутрішніх річок.

Останнє дозволить повністю оновити систему перевезень всередині країни. Олексій Гончарук додав, що його команда планує провести велику реформу освіти та науки, а також завершити реформу охорони здоров‘я, яку було розпочато два роки тому. Окрім цього, особливу увагу політики приділили питанню боротьби з контрабандою на українсько-словацькому кордоні.

Залишити відповідь

nineteen + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.