Субота, 30 Травня, 2020
Політика

Трамп називав Україну корумпованою країною, повною жахливих людей

Волкер заявив, що установив зв’язок між особистим адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані та керівництвом України з метою переконати США, що в Україні з’явилося нове керівництво, якому можна довіряти”

Про це повідомив канал CNN, у розпорядженні якого є заява дипломата.

Волкер заявив, що зв’язав особистого адвоката Трампа Рудольфа Джуліані з керівництвом України, намагаючись “переконати Джуліані – а через нього президента – що в Україні з’явилося нове керівництво, якому можна довіряти”.

За словами дипломата, Трамп “скептично” ставився до керівництва України і називав її “корумпованою країною, повною жахливих людей”. За словами Волкера, незважаючи на позитивні відгуки про нову команду влади в Україні, які передавали Трампу, він “явно отримував іншу інформацію з інших джерел”, зокрема від Джуліані, яка була “негативнішою”.

Водночас Трамп заявляв, що в Україні спецпредставника намагаються “скинути”.

Волкер також сказав, що йому невідомо про будь-які спроби переконати Україну провести розслідування стосовно колишнього віцепрезидента Джо Байдена. Він підкреслив, що потрібно розрізняти розслідування щодо Байдена і розслідування проти компанії Burisma, у якій син Байдена Гантер був членом ради директорів. Волкер додав, що не знав, що про Байдена було згадано в розмові Трампа із президентом України Володимиром Зеленським від 25 липня, поки не було опубліковано стенограми.

Дипломат застеріг українську владу від дій, які можуть трактувати як втручання в американські вибори.

Залишити відповідь

17 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.