Понеділок, 25 Січня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Рябошапка призначив своїм новим заступником Трепака

Фото: Віктор Трепак/ 24tv.ua

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Трепака заступником Генерального прокурора.

Про це повідомила прес-служба генпрокуратури.

“Генеральний прокурор Руслан Рябошапка 8 жовтня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Трепака заступником Генерального прокурора”,- йдеться в повідомленні відомства.

Як відомо, Віктор Трепак кандидат юридичних наук, учасник бойових дій на Сході України та колишній перший заступник голови Служби безпеки України.

 У 1997 році, він закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а в 2002 році – Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».

З 2000 року був призваний на військову службу в органи Служби безпеки України, де проходив її на оперативних і керівних посадах. З 2015 по 2016 роки Віктор Трепак займав посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

З липня 2016 року по 31 серпня 2018 року – професор кафедри Національної академії Служби безпеки України, а з 1 вересня 2018 року по жовтень 2019 року – доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Так само відомо, що в 2016 році Віктор Трепак передав в Національне антикорупційне бюро документи, що підтверджують незаконні виплати “Партією регіонів” готівкових коштів деяким чиновникам, це так звана “чорна бухгалтерія” ПР.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.