Неділя, 16 Травня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Президент звернувся до громадян з нагоди Дня захисника України

Президент України закликав представників сил правопорядку поважати конституційне право громадян на мирний протест, а також гарантувати їхню безпеку

Президент України Володимир Зеленський закликав учасників акцій на День захисника діяти в у рамках закону та громадського порядку, а представників сил правопорядку – гарантувати безпеку громадян.

Про це він написав у своєму звернені до українців, опубліковане на сторінці Президента у Facebook напередодні свята, передає 1NEWS.

“Дорогі українці! Завтра ми з вами відзначатимемо День захисника України… Цього дня у столиці та в інших містах України відбудуться акції та віча. Щодо цього я хочу сказати декілька речей”, – написав Президент.

Так, він закликав представників сил правопорядку поважати конституційне право громадян на мирний протест, а також гарантувати їхню безпеку.

“Завтра ви повинні показати, що ви – сили правопорядку демократичного, європейського зразка”, – зазначив Зеленський.

Далі він звернувся до учасників акцій, які пройдуть на День захисника України.

“Чую й дослухаюся до вашої думки. Україна – вільна та демократична держава, де кожен має право бути почутим. 14 жовтня у столиці буде багато ветеранів і добровольців. Розумію ваш острах щодо подальшого врегулювання ситуації на Донбасі. Ви цілком справедливо не хочете, щоб те, за що ви воювали, виявилося марним. І не допустите, щоб пам’ять про загиблих бойових побратимів і посестер було зраджено. Обіцяю вам як Президент України і Верховний Головнокомандувач Збройних сил, що і я ніколи цього не допущу”, – заявив Президент.

У своєму звернені він також запевнив, що в Україні буде тільки справедливий мир.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.