Четвер, 25 Квітня, 2024
Спорт

У Китаї завершилися Всесвітні ігри військовослужбовців: збірна України – на 10-му місці в загальному заліку

У китайському Ухані відбулася офіційна церемонія закриття 7-х Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців, які проходили з 17 по 27 жовтня . Збірна України посіла 10-те місце в загальнокомандному заліку. Спортсмени Збройних Сил України здобули індивідуальні нагороди , 33 медалі різного ґатунку.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства Оборони України

У змаганнях взяли участь 10 тисяч спортсменів зі 110 країн світу. Україна була представлена 87 спортсменами у 12 видах спорту.

“Загалом на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), українські спортсмени здобули 33 медалі різного ґатунку — 5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових”, – йдеться в повідомленні.

Золоті медалі отримали:

Наталія Прищепа — легка атлетика (біг на 800 м);

Ігор Рейзлін — фехтування (шпага, особисте);

Павло Коростильов — стрільба (великокаліберний пістолет на 25 м, особисте);

Наталія Кальниш, Леся Леськів та Анна Ільїна (гвинтівка на 50 м лежачи, командне);

Сергій Фролов — плавання (дистанція 1500 м вільний стиль).

Так само, спортмени Української збірної завоювали срібні та бронзові медалі з легкої атлетики, плавання, фехтування, стрільби, вільної боротьби, дзюдо, військового п’ятиборства і стрибків у воду.

Всесвітні ігри військовослужбовців – це мультиспортивні змагання для військових, які організовує Міжнародна рада військового спорту.

В цьому році , перше місце в загальнокомандному заліку посів Китай – загалом у китайської збірної 239 медалей, з них 133 золоті.