Субота, 28 Листопада, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

Бундестаг обговорить захист Nord Stream 2 від санкцій

У порядку денному пленарного засідання вказано, що розгляд цих двох питань має розпочатися о 21:00 7 листопада та 02.55 8 листопада.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Бундестаг обговорить у четвер, 7 листопада 2019 р., запит за пропозицією фракції АдН під назвою “Забезпечити енергозабезпечення Німеччини – захистити Nord Stream 2 від політики санкцій”, – анонсує тему засідання сайт парламенту.

Очікується, що після 45 хвилин дискусії, яка почнеться близько 21.00 (час берлінський), заявка буде передана до Комітету з економічних та енергетичних питань для подальшого обговорення. У своїй заявці АдН закликає Федеральний уряд “вжити необхідних контрзаходів, щоб захистити європейські компанії, які беруть участь у проєкті Nord Stream 2, від санкцій США”. У разі введення санкцій щодо Nord Stream 2, уряду пропонується спрямувати кошти державної банківської групи KfW на компенсацію додаткових витрат та можливих затримок у проєкті.

На 02.55 ночі поставлена на обговорення внесена Федеральним урядом поправка до закону про енергетичну промисловість, який імплементує до законодавства ФРН Директиву ЄС щодо загальних правил внутрішнього ринку природного газу.

“Цим законопроєктом повинні бути внесені зміни у визначення взаємозв’язків у газовій галузі. Метою є також поширення правил внутрішнього ринку газу, в тому числі, на трубопроводи між державами-членами ЄС та державами – не членами ЄС. Надалі вимоги регуляторного законодавства повинні застосовуватися до сухопутного або морського кордону держави-члена”, – йдеться у поясненні.

Разом з тим на 4 ранку 8 листопада поставлено на розгляд законопроєкт “щодо Угоди від 7 листопада 2018 року між Федеративною Республікою Німеччина та Україною про соціальне забезпечення”. Угода має на меті, зокрема, уникнути подвійного пенсійного та соціального страхування від нещасних випадків для працівників, які виїхали на роботу до іншої країни.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.