Неділя, 29 Листопада, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

Голова МВД Лівії звинувачує РФ в розпалюванні конфлікту в своїй країні

З такою заявою міністр Фатхі Алі Башага офіційно визнаного лівійського владного режиму національного узгодження виступив під час інтерв’ю агентству Bloomberg

Про це повідомляє DW.

“Росіяни втрутилися, щоб підлити олії у вогонь і швидше посилити кризу, ніж знайти рішення”, – сказав Башага напередодні ділового візиту до Вашингтона.

Глава МВС звинуватив Москву в прагненні привести до влади в Лівії прихильників убитого в 2011 році диктатора Муамара Каддафі, а також посилити свій вплив в Африці і на південному фланзі Європи. Доказом цього є відправка до Лівії бійців ПВК Вагнера, заявив міністр. Він зазначив, що Москва відправляла їх до цього часу в Сирію і країни Центральної Африки і “куди приходить Вагнер, там відбувається руйнування”.

Лівія закликає США “грати ефективну роль” і співпрацювати з офіційно визнаним урядом в Тріполі, щоб “відновити стабільність і безпеку” в країні. Лівія в свою чергу готова до “повноцінного співробітництва” як з Вашингтоном, так і з ООН. Міністр вважає, що США є “сильним партнером в боротьбі з колишнім режимом” і у них є зобов’язання щодо Лівії, моральне і правове.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.