Середа, 22 Січня, 2020
ЕкономікаСуспільство

У жителів України можливі помилки в платіжках за комуналку-Мінсоцполітики

Враховуючи обставини , що відповідний механізм запроваджується вперше. У платіжках за комунальні послуги в жовтні 2019 року, через неточності в даних, з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

У прес-службі відомства зазначають, що помилки можуть виникнути через новий механізм нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року.

“У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці”,- йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Тобто відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися  у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Залишити відповідь

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.