Середа, 27 Січня, 2021
novyny.org@gmail.com
ПолітикаСуспільство

В’ятровича зареєстрували в ЦВК народним депутатом

Володимир В’ятрович який є колишнім директором Інституту національної пам’яті, став депутатом від “Європейської солідарності” замість Ірини Луценко, що склала мандат за станом здоров’я.
Відповідні рішення ухвалено на засіданні ЦВК у четвер увечері.

Про це повідомляють “Новини” з посиланням на “Укрінформ”

Так, ЦВК спершу ухвалила рішення про виключення з виборчого списку “Євросолідарності” Наталії Бойко у зв’язку з поданою нею заявою.

Водночас наступними рішеннями Центрвиборчком визнав обраним та зареєстрував народним депутатом колишнього голову Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, обраного в загальнодержавному виборчому окрузі під час позачергових парламентських виборів 21 липня від партії “Європейська солідарність”.

Як повідомлялося, 12 листопада Верховна Рада ухвалила постанову про дострокове припинення повноважень народним депутатом Іриною Луценко (фракція “Європейської солідарності”). Вона подала відповідну заяву ще 4 листопада, пояснивши своє рішення станом здоров’я.

Відповідно до виборчого списку “ЄС”, її місце у парламенті мала посісти Наталія Бойко (№24 списку). Проте Бойко вирішила не брати мандат і подала в ЦВК заяву про відмову від балотування. Свою відмову від депутатського мандата наміром продовжувати реформи в енергетичній сфері.

Таким чином, новим депутатом від “Євросолідарності” стає колишній голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович (№25 у списку партії).

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.