Вівторок, 24 Листопада, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

Колишній президент Петро Порошенко розказав про свої зустрічі с адвокатом Трампа

Колишній п’ятий президент президент України Петро Порошенко заявив, що двічі зустрічався з Руді Джуліані, який обіцяв йому, що допоможе підняти рівень співпраці між США та Україною. Про це, він розповів на Форумі з міжнародної безпеки у Канаді . 

Про це повідомляє “Голос Америки”.

“Дивіться, я президент України, величної Європейської нації, великої Європейської країни, найбільшої за територією в Європі. І звичайно, я не можу уявити такого типу розмов зі мною як з президентом України”,- відповів колишній голова держави на уточнюючі запитання, чи просив щось Джуліані за такі послуги .

Порошенко також сказав, що Джуліані не піднімав питання “Бурісми” чи Байденів.

За словами колишнього президента, міжнародне співтовариство не повинно забувати про російську агресію.

“Хто зацікавлений у тому, щоб Україну не бачили як обєкт російської агресії, що стало причиною введення санкцій проти Росії, поки та не залишить українську територію? Тепер ми переключаємо нашу увагу на так званий «Україна-ґейт». Хто в цьому зацікавлений? Україна? Точно ні. Сполучені Штати? Точно ні. Одна особа – та, яка сидить в Росії”,- колишній президент.

Порошенко також заявив, що Україна сьогодні як ніколи прагне стати членом європейської спільноти.

“Українській народ не має ніяких ілюзій. Кількість людей, які прагнуть членства українив Європейському союзі майже 70 відсотків. Ми сьогодні є однією з найбільш європейсько-оптимістичних націй зі всіх країн Європи. Тому так важно, щоб двері Європейського Союзу залишались для нас відкритими. Тому що це є мотивуючим фактором”,-сказав колишній голова держави.

Він також уточнив, що Європа не може бути в безпеці, якщо Україна не є членом НАТО.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.