Неділя, 3 Березня, 2024
Економіка

Відсторонили регіональне керівництво Держгеокадастру

Від виконання посадових обов’язків відсторонені керівники і заступники головних управлінь Держгеокадастру в областях і Києві для проведення комплексної перевірки органу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Башлик Денис на виконання доручення Кабінету Міністрів України, наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві з метою комплексної перевірки роботи органу”,-ийдеться в повідомленні.

Перевірка, зокрема проводитиметься в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.

З метою забезпечення максимальної прозорості в Кабміні просять усіх громадян брати участь в результативності процесу реорганізації Держгеокадастру.

Залишити відповідь