Неділя, 3 Березня, 2024
Економіка

У Кабміні затвердили нові правила надання послуги гарячого водопостачання

Згідно з новими затвердженими правилами, гаряча вода повинна подаватися споживачам не нижче 50 градусів і не вище 75 градусів.

Про це повідомляється на сайті уряду.

“Ми визначили вимоги до якості самої послуги – постачання гарячої води, а також встановили одиниці виміру за спожите. Це дозволить нашим громадянам вимагати якісні послуги, а в разі їх неотримання – мати право на перерахунок вартості”, – повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Зазначається, що гаряча вода має подаватися споживачам не нижче 50 градусів і не вище 75 градусів. Це стосується як колективних споживачів, так і тих, хто має індивідуальні теплові пункти. Також визначено порядок оплати послуги та типові договори про її надання. Також правила встановлюють порядок взаємовідносин виконавців і споживачів.

Передбачено, що виконавець послуги забезпечує її постачання з відповідним рівнем безпеки, температури та величини тиску. Визначено і порядок обліку води, обслуговування лічильників і передачі їх показників. Нормовано зняття контрольних показників з приладів обліку

Так само, постановою затверджено типові договори надання послуги з постачання гарячої води, а саме:

1.типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи постачання гарячої води);
2. типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води;
3. типовий колективний договір про надання послуги з постачання гарячої води;
4. типовий договір з колективним споживачем про надання послуги з постачання гарячої води;
5.типовий договір з власником (користувачем) будівлі про надання послуги з постачання гарячої води.

Залишити відповідь