Вівторок, 19 Березня, 2024
Спорт

Сьогодні столичне “Динамо” не зуміло перемогти футбольний клуб “Лугано” і вилітає з Ліги Європи

Сьогодні столичний клуб “Динамо” не зумів пробитися в плей-офф Ліги Європи. У матчі 6-го туру турніру на НСК “Олімпійський” динамівці зіграли внічию 1: 1 зі швейцарським “Лугано”.

На 45-ій хвилині після навісу з флангу Макро Араторе ударом головою пробив Георгія Бущана – 0:1.

У компенсований час доля змилувалася над командою Михайличенка. На четвертій доданій хвилині приніс нічию “Динамо” влучний удар Циганкова у верхній кут воріт.

Перемога над “Лугано” в два м’ячі гарантувала б киянам друге місце і вихід в плей-офф.

Але , у підсумку з рахунком 1: 1 – Динамо ганебно вилітає з Ліги Європи.

В іншому матчі групи В “Мальме” на виїзді переміг “Копенгаген”. До 1/16 фіналу турніру пробилися “Мальме” та “Копенгаген”, що набрали 11 та 9 очок відповідно. “Динамо” із сімома пунктами на третьому місці. У “Лугано” після нічиєї з “Динамо” три очка та останнє місце в групі.