Субота, 24 Лютого, 2024
Суспільство

Facebook приховав пост Супрун через цитату Бандери

Facebook видалив пост колишньої в.о. голови МОЗ через цитату лідера ОУН Степана Бандери.

Про це повідомила Супрун на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора служба підтримки фейсбук повідомила мене, що допис про Степана Бандеру, де я вжила декілька його цитат, прихований через “порушення стандартів спільноти щодо “hate speech/пропаганду ненависті””, – написала вона, опублікувавши посилання на своє повідомлення.

“У дописі від 2 січня не було ніякої пропаганди ненависті і нічого, що порушувало б стандарти спільноти. Але це не завадило заблокувати допис, який набрав більше ніж 6 тисяч поширень і охопив понад пів мільйона читачів…. У цей самий час у соцмережах спокійно просувають свою адженду реальні пропагандисти ненависті, але їх правила спільноти фейсбук чомусь не стосуються”, – написала колишня глава МОЗ України, навівши приклади таких постів.

Супрун вважає, що Facebook не справляється з озвученою місією, а його політика, по суті, “стала інструментом у гібридної війні”.

“Відстеження hate speech за допомогою штучного інтелекту і невміння якісно аналізувати контекст – майже будь-який критичний пост сьогодні може зникнути при бажанні власників ботоферм або розпалювачів ненависті”, – резюмувала вона.

Залишити відповідь