Четвер, 29 Лютого, 2024
Кримінал

Національна поліція за фактом вбивства Павла Шеремета провела слідчий експеримент

Пізно ввечері 2 січня і вночі 3 січня в кримінальному провадженні за фактом вбивства Павла Шеремета поліція провела слідчий експеримент.

Про це повідомляє Національна поліція України.

Правоохоронці повідомили, що ці дії відбувалися «на виконання клопотань захисників Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка».

«Про проведення слідчих експериментів також завчасно поінформовано захисників трьох підозрюваних. Однак свою участь у проведенні слідчих експериментів підтвердив лише адвокат підозрюваної Юлії Кузьменко», – вказали в поліції, хоча адвокати фігурантів справи ще 2 січня заявляли про пізнє інформування про слідчі дії.

«Слідчі Нацполіції з метою забезпечення Андрію Антоненку права на захист і проведення раніше запланованої невідкладної слідчої дії до участі у слідчому експерименті залучили адвоката центру з надання безоплатної правової допомоги… Підозрюваний Андрій Антоненко від проведення слідчого експерименту відмовився, мотивуючи свою відмову відсутністю його захисників. Однак після залучення для захисту його прав захисника з центру з надання безоплатної правової допомоги на місце проведення слідчих дій таки прибув адвокат підозрюваного, який у категоричній формі відмовився від проведення слідчого експерименту. При цьому він почав перешкоджати проведенню слідчої дії з Юлією Кузьменко: усе це зафіксовано на відеозаписі слідчого експерименту. Разом з тим підозрювана Яна Дугарь від дачі показань та проведення слідчого експерименту взагалі відмовилася», – йдеться в повідомленні поліції.

Залишити відповідь