Середа, 28 Лютого, 2024
В Києві

У Києві міграційна служба у мечеті шукала нелегальних мігрантів

У п’ятницю 31 січня, співробітники Державної міграційної служби приїхали шукати нелегальних мігрантів до мечеті Ісламського культурного центру “Альраїд”, що знаходиться в Києві на вулиці Дегтярівській.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рафата Чубарова.

“В п’ятницю 31 січня, віруючі мусульмани, які вчинили п’ятничний намаз в мечеті Ісламського культурного центру “Альраїд”, що знаходиться в Києві на вулиці Дегтярівській, зіткнулися з кричущим і масовим порушенням прав людини: по виходу з двору мечеті на них чекали співробітники Державної міграційної служби (на фотографії у неоново-зелених жилетах) та екіпіровані спецзасобами і зброєю співробітники поліції, що приїхали на 2 автобусах”, – написав Чубаров.

Він наголосив, шо п’ятниця – особливо шанований в Ісламі день, коли віруючі поспішають потрапити в один з найближчих мечетей, щоб здійснити спільно з іншими одновірцями намаз/молебен.

“Своє перебування біля мечеті і вимоги до людей, які виходили з двору мечеті, пред’являти документи, що підтверджують особу, співробітники Міграційної служби пояснили рейдом по виявленню нелегальних мігрантів”, – додав голова Меджлісу.

Залишити відповідь