Понеділок, 4 Березня, 2024
Політика

Зеленський презентував мобільний додаток “Дія”

Держава у смартфоні принципово змінює ставлення до звичайного українця і економить громадянам час, гроші та нервові клітини.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час презентації мобільного додатку “Дія”.

https://youtu.be/KfTqLamfQBw

“Я думаю кожен хоча б раз у житті намагався взяти довідку чи оформити будь-який дозвіл. Всі ми були жертвами умовної Тамари Іванівни – жіночки у маленькому віконці, в якої завжди поганий настрій і завжди короткий день. Всі ми зустрічали умовного Віктора Петровича, якому треба щось занести, щоб отримати його підпис або якийсь дозвіл. Держава у смартфоні це змінює. Це принципово інше ставлення до звичайного пересічного українця. Це економить громадянам, тобто платникам податків, найголовніше – їхній час, гроші та нервові клітини”, – сказав Зеленський.

Він додав, що на шляху до цифровізації ще чимало перешкод, зокрема застаріле законодавство, спротив чиновників і далеко не ідеальний інтернет.

“Ми вчора це бачили. Але у нас є найголовніше – наші талановиті люди, які вміють досягати мети, досягати змін. Кажуть, що до цього потрібна ще політична воля. У мене є воля, отже, у нас буде е-країна”, – резюмував Президент.

Залишити відповідь