Середа, 28 Липня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

Заборгованість із виплатою субсидій була зафіксована в 19 областях країни

Загалом у 19 областях станом на 1 січня 2020 року за наданими пільгами і житловими субсидіями була кредиторська заборгованість у сумі 14,6 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Рахункової палати.

“Комусь така сума в масштабах всієї країни здаватиметься не значною. Але є загроза, що ця заборгованість не буде погашена. А це допомога тим, хто сьогодні не в змозі самостійно оплатити комунальні послуги через чималі тарифи”, – сказав Голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

За його словами, найбільша заборгованість на Львівщині – 7,2 млн грн, Дніпропетровщині – 4,9 млн грн, Київщині – 0,6 млн грн та Запоріжжі – 0,5 млн гривень.

Голова Рахункової палати пояснив, що ризики непогашення заборгованості за наданими пільгами і житловими субсидіями у цьому році зумовлені тим, що у законі про Державний бюджет на 2020 рік надання цієї субвенції місцевим бюджетам не передбачено.

Пацкан зауважив, що у 2019 році на виконання фактичних зобов’язань місцевих бюджетів з надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг з державного бюджету надано субвенцію у сумі 21,6 млрд грн, або 99,9% плану на рік.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.