Вівторок, 13 Травня, 2025
Політика

Кабмін не переглядав своїх оцінок щодо економічного зростання України

Уряд вважає, що у наступні 5 років валовий внутрішній продукт може зрости на 40%.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в інтерв’ю УП.

“Я щиро вважаю, що ця оцінка була правильною і залишається правильною. Я вважаю, що наша країна може зростати і зрости на 40% за 5 років, може зростати на 7 і більше відсотків на рік, якщо вона буде робити правильні кроки”, – повідомив Гончарук.

Він зазначив, що серед головних факторів, які мають стимулювати зростання економіки України в уряді бачать проведення земельної реформи, однак розгляд відповідного законопроєкту у парламенті затягнувся.

Також прем’єр додав, що розуміє, що у разі, якщо економіка України зростатиме надто швидко, то уряду доведеться здійснювати багатомільярдні виплати за борговими варантами – цінними паперами, які Україна випустила під час реструктуризації боргів у 2015 році, прив’язавши виплати за ними до економічного зростання.

Залишити відповідь