Вівторок, 18 Лютого, 2020
Економіка

Федеральна торгова комісія США проведе перевірки в Apple, Amazon, Alphabet, Facebook та Microsoft

Федеральна торгова комісія США ухвалила рішення про розширення антимонопольного розслідування проти Apple, Amazon.com, Alphabet, Facebook та Microsoft

Про це повідомляє WSJ.

За інформацією видання, американський регулятор зацікавився покупками технологічними гігантами маленьких компаній, на які їм не потрібен був офіційний дозвіл, та з’ясувати, чи не зашкодили вони конкуренції своїми діями.

Зокрема, комісія зобов’язала Apple, Amazon.com, Alphabet, Facebook и Microsoft надати всю інформацію та документи, які стосуються обсягу, структури та мети їхніх поглинань у період з 2010 по 2019 роки. FTC має намір перевірити, чи не купують великі технологічні компанії своїх потенційних конкурентів, які є надто маленькими, аби вимагати юридичної перевірки з боку федеральної влади. Окрім визначення того, чи не шкодять великі технологічні фірми конкуренції, регулятор також хоче дізнатися, як далі працюють куплені ними невеликі компанії після злиття.

Дії FTC свідчать про занепокоєність тим, що деякі американські технологічні компанії стали настільки великими та впливовими, що почали різними способами придушувати конкуренцію та завдавати шкоди споживачам.

Залишити відповідь

20 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.