Неділя, 3 Березня, 2024
Політика

Зеленський має бути готовим, що в результаті проведення реформ його рейтинг знижуватиметься

epa07432540 Kersti Kaljulaid, President of Estonia, takes a question during a press conference on the sidelines of the high-level event 'Women in Power' at United Nations headquarters in New York, New York, USA, 12 March 2019. The event gathered delegates from around the world to discuss women's roles in leadership positions and ways to address issues of gender inequity. EPA-EFE/JUSTIN LANE

Президент України Володимир Зеленський має бути готовим до того, що в результаті проведення реформ його рейтинг знижуватиметься.

Про це повідомила президент Естонії Керсті Кальюлайд.

“73% – це значний мандат, який дозволяє українському лідеру змінювати ситуацію. Якщо він продовжуватиме реформи, то незважаючи на те, яким буде їх результат, його підтримка падатиме, адже перед ним дуже важке завдання. Проте, він готовий йти на цей ризик і саме тому його обрали”,- заявила під час виступу Кальюлайд.

Вона зазначила, що Зеленський не з тих лідерів, хто просто задовольняється посадою, а готовий нести ризики проведення реформ.

Рівень довіри до судової системи в Україні дуже низький, а тому реформи в цій сфері є дуже важливими. Позитивним фактом вона назвала прийняття антикорупційного закону в Україні.

Також, за її словами, позитивною тенденцією є зростання української економіки на 3-4%. Кальюлайд підкреслила, що в Європі багато коштів для здійснення інвестицій, а шанси України отримати ці інвестиції значно зростуть, якщо у країні пануватиме верховенство права.

Президент Естонії зауважила, що “немає більш нетерплячого політика, ніж Зеленський”, який прагне швидких позитивних змін в Україні.

“Якщо він цього не зробить, то не знаю, хто тоді це може зробити”, – наголосила вона.

Залишити відповідь