Субота, 24 Лютого, 2024
Політика

Путін і Ердоган на зустрічі в Кремлі обговорюють ситуацію в Сирії

У Кремлі почалася зустріч президентів Росії й Туреччини. Президент РФ Володимир Путін заявив на зустрічі з президентом Туреччини Тайіпом Ердоганом про необхідність обговорити ситуацію, що склалася в Ідлібі, де в останні дні відбуваються прямі збройні сутички між турецькими військовими і військами сирійського президента Башара Асада, якого підтримує Росія.

Про це повідомляє російське агентство “ТАСС”.

“Нам потрібно з вами обов’язково проговорити усе,” всю ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день “, щоб нічого подібного <…> не повторювалося і <…> щоб це не руйнувало” російсько-турецькі відносини “, до яких ми – і я знаю, ви теж – ставимося дуже уважно і дорожимо цим “, – сказав Путін.

Президент РФ висловив Ердогану співчуття у зв’язку із загибеллю в Сирії турецьких військових і заявив, що сирійська армія не знала про місце їх знаходження.

Путін так само відзначив, що “загибель людей – це завжди велика трагедія”.

В свою чергу, президент Туреччини висловив сподівання, що результати переговорів із Путіним “полегшать ситуацію в Ідлібі”.

За словами Ердогана, зустріч планувалася в Стамбулі, але турецька сторона погодилася на її перенесення в Москву через роботу над поправками до конституції Росії.

Залишити відповідь