Неділя, 3 Березня, 2024
Політика

Стефанишина звинуватила уряд у гальмуванні комунікації щодо карантину

Уряд не доносить інформацію детально і про все українці дізнаються від народних депутатів. За її словами, уряд не підготувався  належним чином до такого важливого рішення. 

Про це повідомила ексзаступниця міністра охорони здоров’я, нардеп від фракції “Голос” Ольга Стефанишина в ефірі програми “Коментар з Анжелікою Сизоненко”, передає Еспресо.

“Одна із рекомендацій для того, щоб вірус швидко не розповсюджувався є обмеження таких великих зібрань, публічних заходів. Також рекомендація людям – не відвідувати такі заходи і утримуватися від них. Те, що сьогодні уряд ввів карантин по всій Україні також може бути виправданим для України для того, щоб все ж таки не дати Україною розповсюджуватись коронавірусу такими темпами, як це відбувається це зараз в інших країнах світу. Але я також спостерігаю  за тим, як сьогодні розгортаються події і бачу, що знову уряд України гальмує з комунікацією з цього приводу. На жаль, не зрозуміло як цей карантин буде впроваджуватися. У мене вже купа питань від людей:  Які саме заклади будуть закриватися? Як приватним закладам, кінотеатрам та іншим установам себе поводити? Чи це обов’язково чи це рекомендовано?”- сказала Стефанишина.

Залишити відповідь