Неділя, 29 Березня, 2020
Економіка

Європейський інвестиційний банк планує надати Україні €40 млн на боротьбу з коронавірусом

Flags are seen behind the logo of the European Investment Bank is pictured in the city of Luxembourg, Luxembourg, March 25, 2017. Reuters/Eric Vidal - RTX32PVY

Кошти позики будуть направлені на придбання необхідного медичного обладнання.

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

“Минулого тижня міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду з Європейським інвестиційним банком засобами онлайн-зв’язку. Сторони обговорили питання залучення позики в обсязі 40 млн євро для швидкого реагування та проведення необхідних заходів з подолання коронавірусу в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що згадана позика буде надана в рамках чинного проєкту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, відкритого в 2014 році.

23 березня Мінрегіон отримав від ЄІБ план дій щодо надання обговореної позики. Наразі сторони узгоджують деталі та терміни співробітництва, додали у міністерстві.

“В умовах сьогоднішньої надзвичайної ситуації, створеної коронавірусом, кожна ініціатива, яка має на меті ресурсне підсилення протидії пандемії, є вкрай важливою та терміновою. Мінрегіон в цьому питанні буде співпрацювати із Міністерством охорони здоров’я та Міністерством фінансів задля отримання єдиного результату – швидкого отримання кредиту. Ці кошти позики від Європейського інвестиційного банку будуть направлені на придбання необхідного медичного обладнання. Мінрегіон вже працює з МОЗ України щодо переліку обладнання, яке маємо закупити на ці кошти”, – прокоментував Чернишов.

Представники Європейського інвестиційного банку зазначили, що підтримують стратегію уряду України і підтвердили, що для всього світу, і для України також на даний час є надважливою можливість використання достатньої кількості сучасного медичного обладнання для боротьби з Covid-19, додали у Мінрегіоні.

Залишити відповідь

20 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.