Неділя, 3 Березня, 2024
Спорт

Вімблдон скасують через пандемію коронавірусу

Найпрестижніший тенісний турнір у світі Вімблдон скасують через пандемію коронавірусу. Це станеться вперше з 1945 року.

Про це повідомив віце-президент Федерації тенісу Німеччини Дірк Хордорф.

«Я залучений до роботи органів ATP і WTA. Необхідні рішення вже ухвалені, і Вімблдон ухвалить рішення про скасування у середу. У цьому немає жодних сумнівів», — сказав він.

1 квітня Всеанглійський клуб лаун-тенісу і крокету (AELTC) повинен ухвалити офіційне рішення про скасування Вімблдону у 2020 році.

Хордорф наголосив, що у чинних умовах з жорсткими обмеженнями на поїздки неможливо собі уявити проведення міжнародного тенісного турніру з приїздом сотень тисяч людей зі всього світу.  

Як зазначає видання, теоретично залишається можливість провести турнір згодом, але все йде до того, що Вімблдону-2020 не буде взагалі.

Вімблдон, один з чотирьох турнірів найпрестижнішої серії «Великого шолома», мав відбутися з 29 червня до 12 липня. Він проводиться щороку у Лондоні.

Перший турнір року у серії «Великого шолома» Australian Open відбувся у січні, другий — Ролан Гарос — перенесли з травня-червня на період з 20 вересня до 4 жовтня. Це викликало чимало претензій до організаторів турніру, бо вони зробили це без консультації з будь-ким, тому турнір припаде за часом на інші змагання.

Залишити відповідь