Понеділок, 1 Червня, 2020
Події

У Бельгії вірусологи вважають, що епідемія досягла певного “плато” свого розвитку

People wear protective face masks as they carry groceries in the centre of Brussels, amid the outbreak of COVID-19, caused by the novel coronavirus. - Belgium close schools, cancel all cultural events and shutter bars and restaurants to stave off the spread of the coronavirus outbreak. Beginning on March 14, only stores that provide essential services -- such as pharmacies and grocery stores-- will remain open under normal conditions. (Photo by Kenzo TRIBOUILLARD / AFP) (Photo by KENZO TRIBOUILLARD/AFP via Getty Images)

Кількість нових випадків COVID-19 у Бельгії протягом доби зросла ще на 1422 – до 16 тисяч 770.

Про це повідомляє The Brussels Times.  

“Ще у 1422 людей тести на COVID-19 виявилися позитивними. 865 з них проживають у Фландрії, 374 – у Валлонії та 167 – в Брюсселі, міністерство не володіє даними про місце проживання ще 16 осіб. Загальна кількість випадків з початку пандемії – 16 770”, – йдеться у публікації.

До бельгійських лікарень з діагнозом коронавірус протягом 24 годин госпіталізовано 578 пацієнтів. Таким чином загальна кількість тих, хто проходить стаціонарне лікування, зросла до 5552 людей. З них 1205 пацієнтів знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії. За цей же час з лікарень після одужання виписали 377 людей.

За оцінкою бельгійських вірусологів, кількість людей, що потрапляють до лікарень щодня, стабілізувалася на рівні 500-600 осіб. Такий показник все ще залишається великим, але не зростає, що може бути ознакою того, що епідемія досягла певного “плато” свого розвитку.

Разом з тим протягом доби від хвороби померли ще 132 людини, таким чином, від початку пандемії у Бельгії від COVID-19 загинули 1143 особи.

Залишити відповідь

seventeen + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.