Неділя, 3 Березня, 2024
Суспільство

17 кримчан відмовились від обсервації і самовільно поїхали додому

Після перетину адмінкордону з окупованим Кримом поліція зажадала від 20 громадян пройти 14-денну обсервацію у Каланчацькому районі. З 20 людей 17 відмовились і самовільно поїхали додому.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

“Поліцейські склали адміністративні протоколи відносно 15-ти чоловік, які самовільно залишили центр обсервації у Каланчацькому районі. Там вони мали перебувати після повернення з Криму. За порушення правил обсервації громадяни мають сплатити штраф від 17 тис. грн”, – йдеться в повідомленні.

Після проведення медичного обстеження 17 осіб, серед яких 2 дітей, категорично відмовилися проходити обов’язкову обсервацію та самовільно залишили центр. Вони пояснили, що повернуться до себе додому і вже там будуть дотримуватися самоізоляції. У відношенні 15 порушників режиму обсервації працівники поліції склали адміністративні протоколи за ст.44-3 “Порушення правил щодо карантину людей” КУпАП. 

В поліції зазаначили, що більшість втікачів із Західної України та з Дніпропетровської області. Усі вони поїхали до себе додому. Каланчацькі поліцейські передали інформацію про порушників до відділів поліції за місцем проживання вказаних громадян для подальшого контролю за виконання ними умов самоізоляції.

Залишити відповідь