Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

ВООЗ: для країн Європи ще не настав час послаблювати обмежувальні заходи

Для країн Європи ще не настав час послаблювати обмежувальні заходи, введені для боротьби з коронавірусом

Про це повідомив директор європейського відділу Всесвітньої організації охорони здоров’я Ханс Клюге, передає AP.

Він підкреслив, що у деяких європейських країнах спостерігається “швидке зростання кількості випадків захворювання або новий сплеск”. Клюге закликав до збереження пильності.

“Нам ще слід пройти довгий шлях в цьому марафоні. Прогрес, досягнутий нами в боротьбі з вірусом, надзвичайно крихкий”, – сказав він. 

“Думати, що ми наближаємося до кінцевої точки, було б небезпечно. Вірус не залишає місця для помилок або самозаспокоєння”, – додав Клюге. 

Він підкреслив, що будь-які наміри послабити карантин чи заходи соціального дистанціювання вимагають “дуже ретельного розгляду”. Зокрема, вкрай важливою є готовність системи охорони здоров’я. 

“Багато хто з нас з нетерпінням чекає святкування Великодня з кращого погодою, але зараз не час зменшувати нашу настороженість. Ми повинні бути солдатами”, – заявив Клюге.

За даними Financial Times, уряди європейських країн почали підготовку до ослаблення карантинних заходів, які раніше ввели в зв’язку з поширенням коронавірусу. Обмеження залишаться в силі ще кілька тижнів. Зокрема про таке рішення заявили Франція, Іспанія, Італія та інші.

Офіційно про пом’якшення карантинних заходів оголосила влада Австрії, Данії, Чехії та Норвегії. 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.