Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

У Великобританії попередили про спроби Путіна використовувати хаос через коронавірус

Російський лідер Путін спробує скористатися хаосом, що виникли через пандемію коронавірусу, для вербування агентів за кордоном, в тому числі у Великобританії, вважає відставний полковник британської військової розвідки Філіп Інгрем (Philip Ingram).

Про це повідомляє Daily Star.

На його думку, Кремль може розгорнути проти Заходу широкомасштабну кампанію, частиною якої стануть підроблені “інформаційні бомби”, замасковані під лікарів офіцерив ГРУ і люди, яких можна буде спровокувати на заподіяння західним державам різноманітного збитку.

“Вони хочуть викликати хаос на Заході. Щось на зразок коронавируса може викликати у Путіна величезні внутрішні проблеми, але це також чудова можливість влаштувати проблеми Заходу”, – попередив Інгрем.

За його словами, російські спецслужби будуть пильно стежити за публікаціями в соціальних мережах і шукати там тих, хто легковажно або нерозумно реагує на кризу, щоб в подальшому спровокувати цих людей на заподіяння шкоди Британії.

Як зазначає видання, Інгрем висловився про це після того, як влада Великобританії “сказилися” через повідомлення російського державного новинного сайту Sputnik про те, що прем’єр-міністр Борис Джонсон, який заразився коронавірусів і знаходиться в відділенні інтенсивної терапії, буде підключений до апарату штучної вентиляції легенів. У британському уряді спростували інформацію про проведення даної процедури.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.