Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Негайно розібратися: Зеленський видав термінове розпорядження

Президент України Володимир Зеленський розпорядився негайно звернути особливу увагу на Миколаївську область, де поки ще офіційно не зафіксовано жодного випадку коронавірусу.

Про це, глава держави повідомив, під час наради з питань боротьби з епідемією . Він висловив побоювання стосовно занадто малої кількості тестувань в регіоні та їхньої якості.

“Ціла область у нас залишається під питанням. Ми не знаємо, скільки людей там можуть бути хворими на COVID-19, а відтак не можемо оцінити ризиків поширення хвороби. Негайно, просто негайно, без затримок необхідно розібратися з цим”, – сказав Глава держави.

Володимиру Зеленському повідомили, що на Миколаївщині проводиться дуже мала кількість тестувань, до того ж є питання до якості засобів, за допомогою яких роблять аналізи.

Так само, президент порушив питання фінансування медустанов у всій країні у зв’язку зі зміною системи спрямування коштів через впровадження другого етапу медичної реформи. Він наполіг на пришвидшенні забезпечення засобами захисту неопорних лікарень.

“Ми в прямому сенсі в цьому питанні боремося за життя лікарів, тому деякі процеси на шляху до їхнього забезпечення захистом мають бути паралельними. Забезпечити лікарів треба терміново по всій країні”, – наголосив Володимир Зеленський.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.