Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
В КиєвіСуспільство

ЗМІ: У Києві прокоментували інформацію про закриття Медмістечка через COVID-19

Інформацію про закриття лікарні, через спалахи COVID-19, в Київській міській клінічній лікарні № 6 в Медмістечку назвали фейком. Захворювання виявили в 15 медпрацівників, вони знаходяться на амбулаторному лікуванні, важких серед них немає.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Лікарня працює. Те, що дали в інтернеті – це повний фейк. У нас в лікарні є контактні особи, які отримали позитивні результати ПЛР-тестів, це 15 осіб персоналу. З них 14 тестували у нас в лікарні, один здавав ПЛР-тест на первинній ланці. Всі знаходяться під нашим наглядом на амбулаторному лікуванні. Зараз перебувають в самоізоляції за місцем проживання. Важких немає. Серед тих, у кого тестування було позитивним, не тільки лікарі, а й медсестри, санітарки”, – розповів директор Київської міської клінічної лікарні №6 Вадим Крижевський.

Він повідомив, що починаючи з 17 березня лікарня приймала хворих на пневмонію. Загалом з того часу було прийнято 112 пацієнтів з пневмоніями.

“Їм усім робилися тестування методом ПЛР. Всі 112 проліковані і зараз залишилося два пацієнти, які лікуються в терапії. Зі 112 пневмоній 12 було позитивних, ці пацієнти переведені в інфекційні лікарні”, – сказав Крижевський.

Очільник лікарні також додав, що у відділеннях, де перебували хворі пацієнти , проводять санацію. Всі відділення працюють. Всього в лікарні працює 690 співробітників. На даний час, за інформацією Крижевського, в лікарні знаходяться 133 пацієнти.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.