Четвер, 2 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
В Києві

КМДА: У Києві через пожежі в повітрі зафіксовані продукти горіння, жителів просять не виходити на вулицю і закрити вікна

У Києві в повітрі зафіксовані продукти горіння в зв’язку з чим фахівці просять закрити вікна і не виходити на вулицю.Станом на ранок п’ятниці, 17 квітня, столиця залишається містом з найбільш забрудненим повітрям в світі і займає перше місце антирейтингу.

Про це повідомили в КМДА.

У Києві спостерігається задимленість, в повітрі зафіксовані продукти горіння (заміри були зроблені о 21:30). Причиною цього є пожежі у Житомирській області і Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, а також північно-західний вітер. 

Радіаційний фон у столиці в межах норми – 0,14 мікрозівертів (0,30 – норма).

Згідно даних ЦГО ім. Срезневського, було зафіксовано перевищення формальдегіду та діоксиду азоту (продуктів горіння).

Враховуючи ситуацію, фахівці закликають:

– обмежити перебування на відкритому повітрі;

– тримати вікна зачиненими, особливо вночі і рано вранці. При відкритті вікон завішувати кватирки зволоженою тканиною і періодично її змінювати;

– ввімкнути системи кондиціонування та очищення повітря;

– проводити вологе прибирання, корисно поставити ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря;

– збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих, зокрема рекомендується пити підсолену і мінеральну лужну воду, молочно-кислі напої (знежирене молоко, молочну сироватку), соки, мінералізовані напої, киснево-білкові коктейлі.

Як свідчать дані порталу iqair, який відстежує рівень забруднення повітря в режимі реального часу. Індекс забруднення повітря повітря української столиці становить 338 пунктів. Це означає, що дуже високий рівень небезпеки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.