Четвер, 9 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Гончаренко подав позов до суду з вимогою відкрити метрополітен у Києві

Народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко позивається до Кабміну з вимогою відкрити метрополітен у Києві.

Про це повідомив віну своєму Теlegram-каналі.

“Подав позов до Окружного адміністративного суду на рішення Кабінету міністрів України про закриття метро. Я вважаю цей крок абсолютно незаконним та навіть злочинним проти українців. Тисячі людей, які забезпечують життєдіяльність мільйонних міст, серед яких медичний персонал, вже понад місяць не можуть дістатися на роботу до лікарень. Нагадаю, що їхня робота зараз – рятувати людські життя”, – написав парламентарій.

Гончаренко вважає, що уряд “безвідповідально підійшов до цього рішення – відрізати їх від транспорту, не прорахував усі можливі наслідки”, а натомість “наосліп зробив впевнений крок до знищення економіки міста та створення страшних незручностей для мільйонів жителів”.

“Так не може тривати далі. Тож я вимагаю, аби людям, яким треба діставатися на роботу, зокрема, медикам, що зараз на передовій боротьби з хворобою, відкрили можливість користуватися транспортом”, – додав Гончаренко.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.