Субота, 27 Листопада, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Україна зможе пришвидшити вихід з карантину

epa08266226 Deputy Minister of Health of Ukraine Viktor Liashko speaks to media during his briefing on the spread of Covid-19 disease, in Kiev, Ukraine, 03 March 2020. The first case of the new coronavirus has been confirmed in Ukraine. All materials and samples were transferred to the WHO laboratory, but the case was registered in Ukraine, and we started working with the persons the patient contacted with. EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що в разі стрімкого зниження хворих на коронавірус, Україна зможе пришвидшити вихід з карантину

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, в разі стрімкого зниження хворих на коронавірус, Україна зможе з першого етапу перейти одразу на третій або четвертий етап виходу з карантину.

“Якщо у нас буде стрімке зниження хворих, ми зможемо з першого етапу перейти на третій або на четвертий етап”, – сказав Ляшко в етері ICTV.

Кабінет міністрів України продовжив карантин до 11 травня. З 12 травня, за умови заповнення лікарень пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50% і збереження відсотка виявлених випадків захворювання в країні в межах 5% протягом 10 днів, буде запущений п’ятиетапний план виходу з карантину.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.