Субота, 25 Листопада, 2023
СкандалСуспільство

Ресторан “Велюр”: Тищенко заявив, що в ресторані у нього “штаб”, де проходять особисті зустрічі

Народний депутат “Слуги народу” та ресторатор Микола Тищенко стверджує, що його ресторан не працює для відвідувачів і там начебто проходять лише “особисті зустрічі”.

Про це нардеп повідомив у інтстаграм.

“Так, дійсно в ресторані “Велюр” іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте -” особисті зустрічі “. Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів. Немає ніяких порушень і близько”, – написав нардеп.

За словами Тищенко, він строго дотримується карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції.

Нардеп також уточнив, що в ресторані він зустрічається зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму перетворення міста Києва.

За словами нардепа, журналісти Bihus.Info нібито спіймали його на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що карантинні закони для нього не писані.

“Зрозуміло, якщо є” інформаційний замовлення “, правда нікому не потрібна. Але мені зараз неймовірно соромно від того, що мої рідкісні, поодинокі гості змушені виходити з ресторану … голодними. Це так мені не властиво. Але час диктує свої правила” , – резюмував Тищенко

Журналісти програми Наші гроші Bihus.Info з’ясували, що ресторан “Велюр”в центрі Києва,який входить в мережу “Наша карта” нардепа від “Слуги народу” Миколи Тищенка, під час карантину відвідують депутати, чиновники та бізнесмени.

View this post on Instagram

Жизнь проста. И вранье в этой жизни отлично продаётся. Я, конечно, прекрасно понимаю, что сейчас время «медиа-охоты», фейков, скандалов. Но иногда все слишком банально. Журналисты Бигус.инфо якобы поймали меня на горячем возле ресторана «Велюр». И косвенно сделали вывод о том, что мне карантинные законы не писаны. Само собой это не так. А поэтому и приходится периодически срывать лживые маски. Да, действительно в ресторане «Велюр» иногда проходят личные встречи. По слогам читайте – «личные встречи». Единичные встречи. И поверьте результат этих встреч почувствуют все кто думает последующие – 5 лет грабить мой город ?Это своеобразный такой штаб. Но ресторан не работает для посетителей. Нет никаких нарушений и близко. Я строго придерживаюсь карантинных мероприятий и уверен, что только разрыв социальной дистанции и временное ограничение общественной активности позволит нам сдержать распространение инфекции… В Велюре же я встречаюсь со своими помощниками. С небольшим количеством людей, которые так или иначе готовят обширную программу… преобразования города Киева. Потому что я категорически устал жить в неопрятном и все более неуютном городе. Я хочу другого качества жизни… PS. Разумеется, если есть «информационный заказ», правда никому не нужна. Но мне сейчас невероятно стыдно от того, что мои редкие, единичные гости вынуждены выходить из ресторана… голодными. Это так мне не свойственно. Но время диктует свои правила ?☝️

A post shared by Николай Тищенко (@nikolaytyshchenko) on

Ресторан “Велюр” був відкритий приблизно в 2014 році і входить до групи компаній “Наша Карта”. Там пропонують VIP і Private Room, доставку їжі додому, живу музику, азіатську, європейську, тайську, українську, французьку і японську кухні. Вартість страв там вимірюється сотнями і тисячами гривень.

1 коментар

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.