Понеділок, 6 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

Світовий банк виділив Україні $150 млн для виплати соцдопомоги

30 квітня Рада директорів Світового банку затвердила додаткове фінансування Україні у розмірі $150 млн у межах проєкту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.

Про це повідомляється у пресрелізі Світового банку.

Зазначається, що додаткове фінансування затвердили з метою розширення та вдосконалення соціальної допомоги сім’ям з низьким рівнем доходу.

Підкреслюється, що $50 млн виділять на заходи боротьби з поширенням пандемії COVID-19.

“Ці кошти допоможуть збільшити розмір та пришвидшити виплату допомоги в рамках програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та програми житлових субсидій. Одноразові виплати будуть також надаватися літнім людям та одержувачам соціальної допомоги у зв’язку з інвалідністю”, – йдеться у пресрелізі.

“Тисячі українських сімей вже мають складнощі із оплатою комунальних послуг через втрату доходів. Пенсіонери не можуть дозволити собі купувати навіть найнеобхідніші ліки та продукти харчування через ріст цін.

Важливо допомогти цим людям шляхом прискорення соціальних виплат та підвищення їхньої адресності”, – зазначив в.о. директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Алекс Кремер.

“Додаткове фінансування буде також спрямоване на надання грантів на започаткування малого бізнесу, використовуючи досвід відомого в Україні проєкту “Рука допомоги”. Така фінансова допомога забезпечить підтримку бідному населенню в отриманні нових навичок, у пошуку роботи або відкритті власної справи”, – додав він.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.