Середа, 6 Вересня, 2023
Політика

Шмигаль запропонував Раді призначити міністеркою соцполітики львів’янку Оксану Жолнович

18 липня Рада звільнила Марину Лазебну з посади міністерки соцполітики. Вона подала заяву про відставку 15 липня, пише Діло.

Як повідомив у своєму телеграм-каналі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запропонував Раді призначити на цю посаду Оксану Жолнович, керівницю департаменту соціальної політики та охорони здоров’я Офісу президента України.

“У Верховну Раду України надійшло подання Прем’єр-міністра України про призначення Жолнович Оксани Іванівни Міністром соціальної політики України”, — написав Мельничук.

Оксана Жолнович з 2020 року була керівницею департаменту соціальної політики і охорони здоров’я Офісу президента.

З 2019 по 2021 була радницею міністра соціальної політики. Працювала у сфері захисту осіб з інвалідністю. Була членом правління Фонду соціального страхування від тимчасової непрацездатності.

Доцентка кафедри соціального права Львівська національного університету імені Івана Франка, а з 2017 по 2019 рік була помічницею ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Із 2009 по 2019 рік входила до Ради адвокатів Львівської області. Була співзасновницею та членкиею правління ГО “Український центр соціально-правових досліджень” та експерткою ГО “Європейський векто реформ”.

Крім того, Жолнович була член політичної партії “Сила Людей”. Від цієї політсили чотири рази балотувалася до рад різних рівнів. Та за даними руху “Чесно” жодного разу не була обрана.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.