Понеділок, 26 Вересня, 2022
ВійнаІнтерв'юСвітУкраїна

Посол США: контури своєї перемоги та час перемовин з РФ буде визначати Україна

Посол США повторила позицію Вашингтона про те, що контури своєї перемоги та час і формат перемовин з Росією Україна буде визначати самостійно.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Європейській правді”.

Бріджит Брінк запитали про те, чим був обумовлений останній візит до Києва держсекретаря Ентоні Блінкена, адже посадовці такого рівня не здійснюють візити без конкретної важливої мети. 

“Він казав і публічно, і на закритих зустрічах, що головна мета візиту – передати що президент Байден беззаперечно підтримує Україну”, – відповіла посол.

На запитання про те, як має завершитися війна і чи мають бути в кінці перемовини, Бріджит Брінк відповіла, що це буде вирішувати Україна. 

“Ми не раз казали, і держсекретар тут теж це підтвердив – демократично обраний лідер України має вирішити, коли почнуться переговори, як вони будуть проходити, і що є перемогою… Мета нашої політики – це суверенна, демократична та процвітаюча Україна, здатна захистити себе і стримувати російську агресію. Задля цієї мети ми підтримуємо спроможність України ухвалювати рішення щодо свого майбутнього”, – сказала Бріджит Брінк.

Посол також натякнула, що в адміністрації США та з партнерами обговорюється план реагування на випадок, якщо Росія вдасться до радикальних кроків, як застосування тактичної ядерної зброї.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.