Понеділок, 26 Лютого, 2024
ВійнаВійськові злочинціРуzкій мір

Британська розвідка: росія, ймовірно, починає розгортати війська, які розстрілюватимуть власних дезертирів

«Ці підрозділи, які використовувалися російськими військами у попередніх конфліктах, погрожують відкрити вогонь по своїх же солдатах, що відступають, аби змусити їх перейти в наступ», – написано у щоденному зведенні британської розвідки, предає Польське радіо.

російські війська в Україні, як вважають у британській розвідці, почали розгортати підрозділи, призначені для відстрілу власних дезертирів і примусу солдатів до наступу, – повідомило в п’ятницю Міністерство оборони Великої Британії.

«Через низький моральний дух та небажання воювати, російські війська, ймовірно, почали розгортати “загороджувальні” або “блокувальні” підрозділи. Ці підрозділи, які використовувалися російськими військами у попередніх конфліктах, погрожують відкрити вогонь по своїх же солдатах, що відступають, аби змусити їх перейти в наступ», – написано у щоденному зведенні британської розвідки.

«Останнім часом російські генерали, ймовірно, хотіли, аби командири застосовували зброю проти дезертирів, у тому числі можливо, дозволяли стріляти на ураження після попередження. Генерали, напевно, теж хотіли б тримати позиції до самої смерті. Тактика обстрілу дезертирів, швидше за все, свідчить про низьку якість, низький моральний дух та недисциплінованість російських військ», – додають у розвідці.

Залишити відповідь