Вівторок, 16 Квітня, 2024
ВійнаВійськові злочинціРуzкій мір

У Луганській ОВА заявляють про масові викрадення людей в захоплених росіянами громадах

У Луганській обласній військовій адміністрації заявляють про надходження інформації про масові викрадення населення у Новопсковській та Міловській громадах.

Як передає Укрінформ, про це Луганська ОВА повідомляє у Телеграмі.

В ОВА зазначають, що обіцяну плівку для вікон у Лисичанську росіяни не видали. “Поліетиленову плівку до Лисичанська привезли тиждень тому із самого Татарстану – ближче на росії такий товар в дефіциті. Скла для вікон не дочекалися, ну хоч плівка напередодні зими надійшла. Втім, отримати її у звичайній черзі неможливо. Зокрема, в районі ГТВ на пункті видачі населенню м’яко пояснили, що плівка спрямована тільки для потреб установ та організацій”, – ідеться в повідомленні.

“Залишається ще пообіцяти лисичанам відновити роботу НПЗ та “Азоту”, а разом із ними виробництво поліетилену. Тоді, можливо, до наступного літа щось надійде”, – підкреслили в ОВА.Загарбники упевнені, що “люди готові терпіти всі труднощі, що виникають у житті міста, бо вони з росією. А от які думки безпосередньо у населення?”, – зазначили в обласній адміністрації.Крім того, ідеться в повідомленні, “у місцевих школах не видають навіть підручників. Втім, це гарне нововведення – мозок російською пропагандою дитина забиває лише раз на тиждень, коли приходить до вчителя за новим завданням”.

Також надходить чергова інформація про масові викрадення населення у Новопсковській та Міловській громадах, наголосили в ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Міністерства оборони України, на тимчасово захоплених територіях Херсонської, Донецької, Запорізької та Луганської областей продовжується тиск на місцеве населення та зросла кількість випадків зникнення людей.

Залишити відповідь