П’ятниця, 1 Грудня, 2023
Економіка

Ахметов хоче заволодіти “Одесаобленерго” та “Київобленерго”

Група ДТЕК має намір увійти в акціонерний капітал акціонерного товариства “Одесаобленерго” та приватного акціонерного товариства “Київобленерго”.

Про це повідомляється на сайті ДТЕК.

“Група ДТЕК планує сконцентрувати 68,2949% акцій АТ “Одесаобленерго” та 93,9978% ПрАТ “Київобленерго”. Дані компанії є операторами системи розподілу в Одеській та Київській областях і не здійснюють діяльність з постачання електроенергії. Діяльність операторів системи розподілу є природною монополією і повністю регулюється НКРЕКУ”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що 3 січня 2019 року ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” (Україна) та NGR B.V. (Нідерланди) уклали договори купівлі-продажу акцій даних компаній. Договори укладено з умовою відкладення до отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи від Антимонопольного комітету.

Як повідомлялося, підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля та природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло й електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.

ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи SCM, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Залишити відповідь