Неділя, 3 Грудня, 2023
Економіка

Мін’юст готується витратити 265 мільйонів на рибу і м’ясо для в’язнів

Але чи дійдуть закуплені продукти до зеків?

Знай.ua продовжує стежити за державними закупівлями в системі Prozorro і публікувати найцікавіші і неоднозначні з них. На цей раз нас зацікавили тендери від Державної установи “Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України” Міністерства юстиції. Вони вирішили закупити для засуджених українців риби і яловичини на загальну суму майже в 265 млн гривень.

Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України ще в листопаді минулого року почала підготовку до тендеру із закупівлі яловичини на суму 136 630 000 гривен.

Але було допущено безліч помилок у документації, їх доводилося весь час виправляти і тому справа застопорилася. А 21 грудня 2018 року було подано скаргу на замовника від однієї з компаній, яка хотіла б взяти участь у тендері. Вони стверджували, що кілька пунктів у вимогах замовника суперечать встановленим правилам, тим самим не даючи можливості всім бажаючим взяти участь у торгах. Іншими словами, можна припустити, що замовник зацікавлений у перемозі в торгах певної, вигідної саме йому компанії.

Залишити відповідь