Четвер, 16 Вересня, 2021
novyny.org@gmail.com
В Києві

Столична мерія та французька компанія “СЮЕЗ Інтернешнл CAC” підписали Меморандум про співпрацю в управлінні відходами

Київ розпочинає довгострокову співпрацю з французькими партнерами в управлінні відходами.

Відповідний документ підписали мер Києва Віталій Кличко та віце-президент “СЮЕЗ Інтернешнл CAC” Александра Бургуан.

“Сьогодні ми підписуємо важливий документ для нашого міста – Меморандум про порозуміння між містом Києвом та компанією “СЮЕЗ Інтернешнл CAC” щодо життєво-важливого питання для столиці – управління відходами. Адже це сьогодні проблема не лише для Києва, а й для кожного міста України”, – сказав Кличко.

Він додав, що столиця розпочинає довгострокову співпрацю з французькими партнерами та спільно розроблятиме стратегічний план заходів з питань управління відходами.

Мер нагадав, що Київ продукує приблизно 1,2 млн тонн побутових відходів щороку. А потужностей сміттєспалювального заводу “Енергія” недостатньо, щоб впоратися з такими об’ємами. До того ж, завод “Енергія”, який було введено в експлуатацію більше 30 років тому, потребує модернізації. Щодо полігонів побутових відходів, зауважив Кличко, вони заповнені і мають бути закриті протягом найближчих років. А роздільний збір побутових відходів у Києві наразі нерозвинений.

1 коментар

  • Тобто немає українських компаній, які можуть впоратись з проблемою? Не вірю! Це ганьба та, можливо, корупційні схеми. А для киян, очевидно, це будє чергове підвищення тарифів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.