Понеділок, 27 Вересня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

Насіров пропонує підвищити зарплату депутатів до 200-300 тис

Поновлений на посаді через суд голова ДФС Роман Насіров скаржиться, що коли починав працювати депутатом, його зарплата була нижчою $200.

Про це повідомив Насіров у інтерв’ю.

“Корупція в країні була, є і, напевно, якийсь час буде… Проблема з корупцією в Україні ніяк не змінилася за останні 4 роки, з нею борються”, – пояснює чиновник.

Насіров пригадав 2014 рік, коли прийшов в парламент: “Депутат на руки, на той момент отримував на руки 4,5 тис. грн. З урахуванням девальвації, на той момент це було 150-200 доларів. Чи може депутат прожити на 200 доларів? Ні. З того моменту ситуація трохи змінилася, напевно, зарплата депутата вже ближче до 20 тис. грн. Але я вам знову-таки скажу, не живуть депутати на 20 тис. грн. Якщо людина не може жити на ці гроші, чому вона там, навіщо вона там працює?”, – скаржиться поновлений на посаді через суд голова ДФС.

Насіров вважає, що для уникнення корупції зарплати чиновників потрібно піжвищити: “200-300 тис. грн і більш сувора відповідальність”.

3 коментарі

  • нужно,чтоб вокруг верховной рады стояли висилицы в два ряда и упаси Бог, чтобы хоть одна пустовала!!!!!!!!

  • если народные депутаты будут получать зарплату в 300000 гривен ежемесячно ;то тогда определите мне пенсию хотя бы в 15 000 грн ежемесячно; что в долларовом эквиваленте на момент начала войны соотвествовало 500 долларов США или отдайте десятину того;что я заработала в бюджет за последние 33 года перед пенсией.Определить в моем варианте это очень легко. Подчеркиваю:не 50%;не 30% и не 20% в всего -то 10%. И тогда я скажу что в стране все же есть какая-то справедливость.

  • уточняю: моя пенсия на момент начала войны была 4200 грн что и соотвествовало 525 долларов США;на сегодня это примерно 15 000 грн

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.