Неділя, 3 Березня, 2024
АнонсиКультура

Куди піти 17 лютого

Концерт Tech N9ne

Останній місяць зими тепер справді можна назвати лютим. Репер із Канзас-Сіті Tech N9ne уперше виступить в київському клубі Atlas. У березні 2018 року Tech N9ne випустив альбом Planet – двадцятий у своїй кар’єрі, і представить його в українській столиці.

Кар’єра артиста почалася у 1991 році з хіп-хоп гурту Black Mafia, але перший успіх він мав у складі колективу 57th Street Rogue Dog Villians. Змінивши ще декілька колективів після цього, Tech N9ne разом із бізнес-партнером створив лейбл Strange Music.

У 2015 році Tech N9ne випустив альбом Special Effects, що також мав комерційний успіх та отримав велику кількість схвильних відгуків критиків. Одним із колабораторів на платівці став Eminem, а повний список гостей включає фронтмена гурту Slipknot Корі Тейлороа, B.o.B, Lil Wayne, 2 Chainz, T.I., Hopsin, E-40, Yo Gotti, Audio Push та багато інших.

У 2017 році репер здобув свою першу платину – за трек Caribou Lou.

Час: 19.00.

Місце: Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41).

Вартість: 1020 – 2200 грн.

Інтерактивна екскурсія «Фантастичні істоти та де їх шукати»

Майже тисячоліття печерські ченці зберігали послання Філомена – нащадка славного роду Марцеллінів. Останнім місцем сховку рукопису виявилася історична будівля, в якій нині розташувався Музей історичних коштовностей України. У посланні йдеться про зашифроване пророцтво, яке оберігають фантастичні істоти, що ховаються серед експонатів музею.

Захід розрахований на дітей 11–13 років.

Час: 14.00.

Місце: Музей історичних коштовностей України (вул. Лаврська, 9).

Вартість: 30 грн та музейний квиток, реєстрація (також можна зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96).

Концерт «Уся музика про любов»

Режисер Крістоф Оноре зняв мюзикл «Усі пісні лише про кохання», а OPEN OPERA UKRAINE представить свій плей-лист цієї історії.

Зірковий гість Юрій Міненко – вокаліст, який входить до топ-5 світових контратенорів. Він став першим українцем і взагалі контратенором, який 2009 року вийшов у фінал Мiжнародного конкурсу оперних спiвакiв «Спiвак свiту» в Кардiффi. Юрія оплесками зустрічає Кельнська опера, Опера Санта-Фе, Лозаннська опера, Театр Єлисейських полів, Театр на Відні, Національний театр Мангейма та Большой театр. Наступного ж року Міненко співатиме на кращому оперному івенті планети – Зальцбурзькому фесті.

Що в програмі?

▪ Рідкісні барокові твори

▪ Хіти контратенорового репертуару

▪ Чуттєві дуети з солістками проекту – Інною Гусєвою Inna Gusieva – Soprano та Анною Твердовою

▪ Музичні номери від оркестру OPEN OPERA UKRAINE

Час: 19.00.

Місце: Кірха Святої Катерини (вул. Лютеранська, 22).

Вартість: 200 – 300 грн.

Лекція «Братський рух і місце в ньому Київського братства»

У межах лекційної програми проекту «Явлення. Пам’ятки Братського монастиря» відбудеться лекція дослідника братського руху, керівника громадської організації «Балтійські студії» (Київ), Богдана Березенка.

На лекції ви зможете дізнатися про історію братського руху. Адже уже в кінці XVІ і на початку XVІІ століття в містах Речі Посполитої – у Вільні (Вільнюсі), Львові, Любліні, Слуцьку, Могильові, Мінську, а пізніше в Луцьку та Києві виникають православні братства. Мова не про розрізнені осередки, а про частини великої, впливової мережі.

Братський рух залишив по собі відомі монастирі, навчальні заклади, шпиталі та друкарні, і, звичайно ж, твори мистецтва.

Варто додати, що окрему увагу на лекції буде приділено саме Київському братству і його ролі у братському руху й українській історії.

Час: 16.00.

Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).

Вартість: 70 грн, реєстрація.

Концерт гурту More Neba

Гурт MORE NEBA запрошує на свій День народження. На вас чекає святкова програма, море атмосферної музики та тонни драйву!

Юрко Миронець (фронтмен гурту) про концерт: «Ми стали старшими, досвідченішими, зробили розривне шоу, об’їздили Україну, навіть зняли кліп із Павлом Зібровим. Тому з радістю чекаємо всіх на нашому святі, нам є чим вас здивувати!»

Час: 20.00.

Місце: Docker pub (вул. Богатирська, 25).

Вартість: від 100 грн.

Екскурсія-концерт «Голоси епох»

Спільно з київським Ансамблем солістів «Благовість» музейні куратори простежили і відновили історичні зв’язки художніх та музичних образів. До робіт старих європейських майстрів було дібрано близькі за часом, стилем та історичним контекстом музичні твори.

У коментарях відомого історика мистецтва та у виконанні найкращих музикантів прекрасні епохи минулого – готика, Ренесанс, бароко, рококо – відкриються відразу у двох вимірах: візуальному та музичному. Це відновлення цілісної, живої тканини культури, нехай лише в окремих її фрагментах, зробить наше занурення в історію більш глибоким, об’ємним і нюансованим.

Тривалість програми близько 1,2 години.

Група слухачів формується за попереднім записом: (044) 235-32-90 (в робочий час музею з середи по неділю з 10:30 до 17:00)

Час: 18.00.

Місце: Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17).

Вартість: 200 грн.

Концерт «The Greatest Orchestras of XX century»

Джазовий оркестр Big «Yellow» Band запрошує зануритись у світ джазової музики і відвідати концертну програму присвячену найвідомішим біг-бендам ХХ-го століття – «The Greatests Orchestras of the 20th Century».

Програма складається з найвідоміших композицій оркестрів Глена Міллера (Glenn Miller Orchestra), Бенні Гудмена (Benny Goodman Orchestra), Каунта Бейсі (Count Basie Orchestra), Томмі Дорсі (Tommy Dorsey big-band), Дюка Еллінгтона (Duke Ellington Orchestra), Мейнарда Фергюсона (Maynard Ferguson and his Orchestra) та Бадді Річа (The Buddy Rich Big Band).

Час: 19.00.

Місце: Школа Джазового та Естрадного Мистецтв (вул. Челябінська, 7В).

Вартість: 150 грн.

Екскурсія «Україна у Новий час (ХІХ ст.)»

Екскурсія ознайомить відвідувачів із добою промислового розвитку та Українського національного відродження.

Екскурсію проведе Анатолій Бараннік, старший науковий співробітник відділу пізньосередньовічної, ранньомодерної та нової історії України.

Час: 13.00.

Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).

Вартість: 70 грн.

Глибока клавішна імпровізація Тараса Феніка

На численні «а можна ще?» продовжуємо курс арт-терапії. На черзі – професор кафедри музичного цілительства вищого університету ДОМ Тарас Фенік.

Час: 20.00.

Місце: Вегетаріанське кафе «Дом» (вул. Сагайдачного, 10/5).

Вартість: вхід вільний.

Кураторська екскурсія виставкою «Архітектура. Громада. Час»

Проект «Архітектура. Громада. Час» – платформа соціальної активності. Серед авторів виставки є як професійні фотографи, так і архітектори, журналісти та дизайнери, які досліджують актуальні проблеми та трансформації міського середовища.

Час: 14.00.

Місце: Мала галерея Мистецького арсеналу (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).

Вартість: вхід вільний.

Концерт Чернігівського симфонічного оркестру «Філармонія»

Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

Диригент – Міцунобу Такая (Японія)

Соліст – Юїкі Араї (віолончель) Японія

Програма:

Е. Елгар – Концерт для віолончелі з оркестром мі мінор, тв. 85

А. Дворжак – Симфонія № 9 «З Нового Світу» мі мінор, тв. 95

Час: 19.00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 70 – 300 грн.

Залишити відповідь