Середа, 17 Липня, 2024
Політика

У Києві 11-12 квітня відбудеться 12-ий Київський безпековий форум

У форумі візьмуть участь понад 1000 осіб, серед них – високі представники України, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу.

Про це повідомляється на сайті форуму.

 «Цьогорічний форум збере рекордну кількість учасників – понад 1000. Серед них – високі представники Української держави та державного керівництва, дипломатії й експертного середовища із понад 20 країн світу», – йдеться в повідомленні.

Київський безпековий форум, що проходитиме між першим і другим туром президентських виборів, головну увагу зосередить на зовнішньополітичних і безпекових пріоритетах претендентів на посаду глави держави, а також майбутніх виборах до Верховної Ради й формуванні парламентської коаліції.

Організатори відзначають, що в колі обговорень під час 15 панельних дискусій форуму – стратегічний вибір України і Заходу, політична, економічна, безпекова і культурна взаємозалежність України і західного світу. Окрема дискусія буде присвячена відносинам України й НАТО та перспективам отримання плану набуття членства в Альянсі. Євроатлантична тема буде також в центрі уваги американської панелі – широкої експертної дискусії, присвяченої зовнішній політиці США у час президентства Дональда Трампа, яку Київський безпековий форум проводитиме спільно з Атлантичною Радою.

Крім того, у рамках форуму пройде й серія регіональних сесій, серед яких панель про стратегічне партнерство Києва і Варшави та спеціальний захід, присвячений безпековим аспектам взаємодії між Україною, Румунією і Молдовою.

Залишити відповідь