Середа, 17 Липня, 2024
АнонсиКультура

Куди піти 8 квітня

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2018/12/afisha-kyiv-closer-xiu-xiu.jpg

Концерт XIU XIU

Xiu Xiu — це лос-анджелеський проект, спрямований на реалізацію неприборканих та безкомпромісних музичних експериментів мульти-інструменталіста Джеймі Стюарта, який ось уже багато років організовує найнесподіваніші колаборації як у студії, так і на сцені.

Безперервний потік релізів, сайд-проектів, художніх творів і великі гастролі зробили Джеймі важливою персоною в світі андеграундної музики. За довгі роки експериментів (група існує з 2002) стилістика Xiu Xiu неодноразово змінювалася. З авангардної поп-музики вона різко перетікала в нойз, а потім – у форму оркестрового року.

У лютому 2019 року виходить новий альбом Xiu Xiu, який отримав назву «Girl with Basket of Fruit». У зв’язку з цим Джеймі вирушає в тур, прихопивши з собою парочку дуже незвичайних компаньйонів, а саме Тора Харріса, який прославився своєю роботою з Майклом Джирою і Swans, і Джордана Гігера – учасника Minus Story і Shearwater.

Що ж стосується «Girl with Basket of Fruit», то це ще більш буйна і незвичайна варіація на тему альбому «Forget», що вийшов у 2017 році. Окремо варто відзначити, що в роботі над новою платівкою взяли участь такі титани, як Юджин Робінсон, Девін Хофф, Еммануель Обі й Айо Окафор.

Час: 19.00.

Місце: Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31).

Вартість: 550 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-dni-shvetsii-v-ukrini.jpg

Дні Швеції в Україні

6 локацій, 4 виші, біля півсотні лекторів та експертів із 10 різних актуальних для України тем, воркшопи та майстер-класи, поетичний вечір, зона для дітей, віртуальні подорожі, пікніки, еко-маркет, тиждень шведського кіно… і, звичайно, купа нових вражень та корисних знань!

Час: 12.00.

Місце: локації міста.

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-imaginarium-caribbean-club.jpg

Концерт Imaginarium

Цього разу Надія Ніколаєва та джаз-бенд Imaginarium представлять програму з джаз-манушу – композиції Джанго Рейнхардта, Мішеля Леграна та багатьох інших.

Надія Ніколаєва – музикантка, діджейка, радіоведуча авторських програм Все-джаз та Час сови на Old fashioned radio. IMAGINARIUM – київський арт-колектив. У їхньому виконанні оживає музика з улюблених фільмів, старий джаз та ніжна босанова.

Час: 20.00.

Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).

Вартість: 150 – 350 грн.

Залишити відповідь